Physician2003 Plc

(0)
Follow
Datos sobre la empresa

W stud7 big blind będzie musiał umieścić wstępnie określoną ilość żetonów na rękę, podobnie jak wszystkie formy stud pokera, blindy zwykle kończą się wyższymi rękami. Najczęstsze zakłady startowe dla gier stud7 to 5 i 2. Stud7 nie jest najbardziej znanym wariantem, ale jest niezwykle popularny. Wariant siedmiu kart stud, który jest odtwarzany online na stronach takich jak Full Tilt Poker i Pokerstars. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Omaha, oto świetna książka Howarda Segela o nazwie Siedem Kart Stud Odds i Odds That Are Good.

Na przykład, jeśli obstawiasz w ciasnej grze, powinieneś upewnić się, że obstawiasz wystarczająco dużo, aby wygrać rękę. Powinieneś również spróbować upewnić się, że rozmiar zakładów jest odpowiedni dla Twojej sytuacji. To jest jeden z powodów, dla których członkowie forum stają się tak dobrzy. Najlepszym sposobem na poznanie pokera online poker jest zapoznanie się z forami najlepszych graczy.

Istnieje ogromna baza wiedzy i można się uczyć na błędach wielu różnych graczy. I niektórzy ludzie nienawidzą grać w pokera na żywo, mimo że wydają tysiące dolarów każdego miesiąca, aby grać. Osoba grająca na żywo musi stać się dostępna. 5) Możesz grać tak dużo lub tak mało, jak chcesz. Na przykład, jeśli masz pełny dom, a twój przeciwnik składa się, zanim postawisz zakład, powinieneś zrobić wszystko, aby dowiedzieć się, co trzymają.

Następnie powinieneś być w stanie postawić na pot, wiedząc, że masz lepszą rękę. Na przykład, możesz trzymać złą rękę, ale powinieneś być w stanie wykorzystać brak informacji swoich przeciwników, aby spróbować odwrócić rękę na twoją korzyść. Wymienione powyżej terminy to tylko mały wybór tych, z którymi możesz się spotkać podczas czytania książki o pokerze. Można je wszystkie znaleźć w książce “Poker dla Dummies.” Pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować zrobić, jest upewnienie się, że grasz dobrą rękę.

Najprostszym sposobem, aby to zrobić, jest spojrzenie na graczy w rękach innych graczy. Na przykład, jeśli grasz w hold ’em, a twój przeciwnik ma as i króla, powinieneś postawić połowę potu, zanim nawet dostaną szansę na złożenie Jeśli masz dobrą rękę, upewnij się, że twój przeciwnik o tym wie. W większości przypadków najlepszą rzeczą do zrobienia jest postawienie największej stawki na rękę. Jeśli próbujesz zagrać rękę i patrzysz na rękę przeciwnika, to powinieneś również spojrzeć na ich rozmiar.

W pokera nie ma żadnych gwarancji i musisz się na to przygotować. Możesz nie stracić 100 000 w ciągu roku, ale zyskujesz i stracisz małe kwoty dzień po dniu. W pokera, wygrywasz i tracisz pieniądze raz po raz. Twoja bankroll pójdzie w górę i w dół Czasami będziesz czuł się dobrze ze swojej gry, a czasami będziesz czuł się źle.

Office Photos

0 Review

Rate This Company ( No reviews yet )

Work/Life Balance
Comp & Benefits
Senior Management
Culture & Value

Esta empresa no tiene puestos de trabajo activos